o-firmie

Lider w branży inwerterów fotowoltaicznych

PROFIL FIRMY


O Growatt New Energy Technology Co., Ltd

Growatt New Energy Technology Co.,Ltd został założony w 2010 roku jako firma nastawiona na dostawę inwerterów fotowoltaicznych i rozwiązań energetycznych na rynku międzynarodowym. Do chwili obecnej, Growatt wykonał ponad 3.5 GW mocy instalacji na całym świecie, stając się wiodącym producentem inwerterów z wysoką wydajnością.


Wiodąca technologia

Inwerter jest kluczowym elementem systemu fotowoltaicznego, który wpływa na skuteczność i wydajność instalacji. Growatt od zawsze skupia się na produkcji zaawansowanych inwerterów i posiada znaczące dokonania w tej dziedzinie. Dba również o najwyższą wydajność inwerterów i jako pierwszy dostawca inwerterów na rynku Azjatyckim został wyróżniony oceną A+ przez Laboratorium Photon . Jak wynika z testów przeprowadzonych przez Intertek w Czerwcu 2013, maksymalna sprawność produktu Growatt 20000HE-TL3 wynosiła 99.06%, co znacznie przewyższa wyniki innych producentów na świecie. Dodatkowo, Growatt skupia się na tworzeniu produktów w systemie inteligentnego zarządzania co zapewnia optymalne wytwarzanie energii i najmniejszy wpływ na sieć, poprzez inteligentne monitorowanie PV, warunków sieci oraz automatyczne dostosowanie swojego działania.

Największy eksporter inwerterów


Nasz zespół

Nasz zespół badawczo-rozwojowy składa się z ponad 100 inżynierów stanowiących 40% pracowników, posiadający minimum 10-cio letnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Misją Growatt jest zwiększenie możliwości inwerterów jak i ich wydajności, stawiając na ciągły rozwój by uczynić inwertery Growatt, łatwiejszymi w instalacji, użytkowaniu oraz tańszymi w projektach farm fotowoltaicznych.

Kolejnym celem Growatt’u, poza zespołem badawczo-rozwojowym jest stworzenie globalnego zespołu serwisowego. Serwis stanowi podstawę funkcjonowania oraz wpływa na pracę całej firmy jak i użytkowników. By zwiększyć poziom usług serwisowych na całym świecie Growatt założył biura w Frankfurcie, Los Angeles, Sydney, Londynie, Shenzhen, Hongkonge, Pekinie, Szanghaju, Tianjin, itd..


Nasze produkty

Dążenie do zostania liderem światowego przemysłu elektroniki

Growatt oferuje pełny zakres inwerterów fotowoltaicznych od 1KW do 1.26 MW wraz z inteligentnym systemem monitoringu, które maja zastosowania dla domów jednorodzinnych, instalacji przemysłowych, farm energetycznych i małych systemów poza siecią. Do teraz Growatt założył ponad 3.5GW instalacji w Europie, Ameryce, Afryce i Azji. Growatt jest największym eksporterem inwerterów już od 4 lat i zarazem najbardziej popularnym dostawcą inwerterów na międzynarodowym rynku fotowoltaicznym.


Nasze Fabryki

Growatt od zawsze zwracał szczególną uwagę na linie produkcyjne. W Marcu 2013 firma przeprowadziła się do nowej fabryki gdzie została uruchomiona nowa, wysoko zautomatyzowana i inteligentna linia produkcyjna inwerterów solarnych. Nowa fabryka zajmuję 25000 metrów kwadratowych z roczną wydajnością 3.6 GW co zwiększyło możliwości dostarczania produktu na rynek. Nowa linia produkcyjna posiada również certyfikaty takie jak ISO9001, ISO14001, oraz OHSAS18001. Kontrola jakości osiągnęła światowy poziom.

Największy eksporter inwerterów


Nasz Cel

Dążenie do zostania liderem światowego przemysłu elektroniki

Iść na przód, dużymi krokami, by stać się partnerem biznesowym w branży inwerterów sieciowych, inwerterów centralnych, systemów magazynowania energii, mikro inwerterów, inwerterów hybrydowych, wyspowych oraz ładowarek elektrycznych a także liderem w branży energetycznej.