rozwiazania-montaze-growatt

rozwiązania w branży inwerterów fotowoltaicznych

domowe mikro instalacje fotowoltaiczne

Domowe mikro instalacje

Domowe mikro instalacje to inwestycja w małą elektrownie w swoim gospodarstwie domowym. Zgodnie z aktualnie panującymi przepisami prawa, najbardziej opłacalna instalacja powinna pokrywać roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Wszelkie informacje dotyczące rodzajów oraz wielkości instalacji można uzyskać kontaktując się z nami bądź klikając w „Czytaj więcej”.

Czytaj więcej


Przemysłowe instalacje fotowoltaiczne

Przemysłowe instalacje fotowoltaiczne to inwestycja w elektrownię fotowoltaiczną dla działalności gospodarczych. Zgodnie z aktualnie panującymi przepisami prawa, najbardziej opłacalna instalacja powinna pokrywać roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Wszelkie informacje dotyczące wielkości instalacji oraz zastosowań przemysłowych można uzyskać kontaktując się z nami bądź klikając w „Czytaj więcej”.

Istnieje również możliwość wykonania montażu przemysłowej instalacji fotowoltaicznej przez Growatt Polska!

Czytaj więcej

przemysłowe instalacje fotowoltaiczne


farmy fotowoltaiczne

Farmy fotowoltaiczne

Dla dużych farm fotowoltaicznych wszelkich typów i rozmiarów, Growatt może zaoferować inwertery o mocy 40kW, co spełnia oczekiwania operatorów sieci energetycznej na całym świecie.

Dzięki informacjom na temat paneli fotowoltaiczny oraz wielkości farmy, Growatt może zaprojektować wysoce efektywny układ inwerterów. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu bądź klikając w „Czytaj więcej”.

Istnieje również możliwość wykonania montażu farmy fotowoltaicznej przez Growatt Polska!

Czytaj więcej