HOME BLOG NASZE PRODUKTY REALIZACJE ROZWIĄZANIA & DYSTRYBUCJA DO POBRANIA ROZSZERZENIE GWARANCJI MONITORING SKLEP

Rozwiązania

Domowe mikro instalacje

Pomimo swojego globalenego zasięgu, firma Growatt w żadnym stopniu nie zapomina o najmniejszych z mikroinstalacji. Cieszący się wciąż rosnącym powodzeniem producent inwerterów zaprezentował światu nową serię inwerterów MIN, która została przygotowana specjalnie dla jednofazowych, domowych instalacji. Growatt MIN 2500- 3600 TL-XE/XH dostępny w wersjach 2500, 3000 I 3600. Dodatkową opcją jest zastosowanie modelu XH, który w odróżnieiu od XE posiada wbudowany interfejs baterii pozwalający poszerzyć instalację o układ z bateriami ( instalacja hybrydowa).

Cała seria poroduktów powinna szczególnie zainteresować polski rynek w związku z rozporządzeniem na temat maksymalnej mocy przyłączeniowej jednofazowej instalacji. Nowa seria inwerterów świadczy o dużej uwadze, jaką poświęca producent użytkownikom prywatnych, domowych instalacji. Cechą charakterystyczną tej serii, oprócz sprawności na poziomie 98,4 %, jest łatwość obsługi i elegancki wygląd, który na pewno zachęca do kupna i użytkowania. Możliwość ciągłego, zdalnego monitorowania instalacji za pomocą aplikacji na telefonie to już standard. Inwertery serii MIN są 30% lżejsze i mniejsze od swoich poprzedników z poprzedniej generacji, co daje więcej możliwości montażu.

Przemysłowe instalacje fotowoltaiczne

W 2019 roku na rynku europejskim pojawiła się szczególna grupa produktów Growatt – falowniki serii MAX. Produkty te dostępne są na rynku w wykonaniu trójfazowym o mocach od 50 do 80 kW, a ich sprawność sięga 99 proc. Zyskały one wyróżnienie z jednostki certyfikującej TÜV Rheinland za wysoką funkcjonalność oraz posiadają najwyższy na rynku wskaźnik sprawności europejskiej wynoszący 98,67 proc. Tym, co szczególnie cenią sobie klienci w tych produktach, jest liczba punktów MPP – po 6 na każdy string. To oznacza, że doskonale nadają się do instalacji posiadających różne nachylenia modułów fotowoltaicznych i/lub różne rodzaje modułów.

Zwiększona liczba punktów MPP sprawia, że globalnie można z nich uzyskać większą wydajność dla porównywalnej instalacji fotowoltaicznej. Falowniki serii MAX są seryjnie wyposażone w zabezpieczenia przepięciowe klasy drugiej, a dzięki zaawansowanej technologii CORE mają bardzo szerokie możliwości diangostyki i serwisowania. Między innymi w przypadku tych produktów można eksportować pełne charakterystyki pracy falownika, bazujące na krzywych U-I.

Dystrybucja

Katowice

ul. Zarębskiego 14/9, 40-854

tel: 516 758 217

info@pvgroup.pl

Firma PV Group skupia się na obsłudze klienta końcowego zapewniając mu kompletny zestaw do montażu instalacji fotowoltaicznych. W swojej ofercie posiadamy panele fotowoltaiczne, inwertery marki Growatt oraz konstrukcję montażową w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowo możemy zaoferować wyposażenie fotowoltaiczne dla kamperów, łodzi, domków letniskowych w postaci instalacji wyspowych. Wspieramy klienta w doborze mocy instalacji oraz pozostałych komponentów potrzebnych do zaspokojenia jego potrzeb. Ciekawe promocje pozwalają oszczędzać pieniądze jak na przykład „Z sąsiadem taniej!”.

Ruda Śląska

ul.Kłodnicka 56E, 41-706

tel: +48 785 902 510

info@mpsolar.pl

MP Solar Group Sp. z o.o. od 2009 pracuje w branży fotowoltaicznej. Zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz montażem inwerterów Growatt oraz konstrukcji fotowoltaicznych. Doradza oraz pomaga w uzyskaniu dofinansowań na inwestycje. Opiekuje się klientem w ciągu całego procesu zakupu. Współpracuje z firmą Growatt od 2013 roku. Posiada masę zadowolonych klientów. Zachęcamy do współpracy.

Złotów

ul. Górzna 113

tel: +48 690 314 567

zenit690@wp.pl

Firma Zenit powstała w 2014 rozpoczynając swoją działalność na terenie Polski oraz Niemiec. Prężnie rozwijana, z dużym potencjałem firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem inwerterów Growatt na terenie Polski Północnej. Posiada profesjonalne zaplecze narzędziowe pozwalające sprawnie oraz bezproblemowo wykonywać montaże na terenie całej Polski. W swoim dorobku posiada realizacje dużych instalacji fotowoltaicznych oraz mniejszych domowych inwestycji. Zapraszamy do kontaku.

Poznań

ul. Jana Czochralskiego 11, 61-248

tel: (61) 64 64 300

biuro@enexon.pl

Sieć hurtowni elektrycznych w Grupie Wurth zatrudniająca ok. 76 000 pracowników na całym świecie. W Polsce posiada sieć 47 oddziałów dzięki czemu klienci firmy Growatt mają możliwość zakupu inwerterów w każdym miejscu w kraju.

Jelenia Góra

ul. Okopowa 6, 58-500

tel: 514 570 057

info@fabrykapradu.pl

Nadarzyn/Warszawa

ul. Żółwińska 16, 05-830

tel: 733 577 677

biuronadarzyn@fabrykapradu.pl

Firma zajmująca się importem paneli fotowoltaicznych oraz dystrybucją inwerterów Growatt przez co może zaproponować bardzo konkurencyjne ceny za całe zestawy fotowoltaiczne. Firma posiada dwa oddziały w Polsce, jeden na dolnym śląsku w Jeleniej Górze oraz drugi na Mazowszu w Nadarzynie. Firma współpracuje z klientami końcowymi oraz instalatorami. Ze względu na bezpośredni import oraz ugruntowaną współpracę z krajami Azjatyckimi, może zaoferować rewelacyjne ceny paneli fotowoltaicznych. W połączeniu z falownikami Growatt oferta firmy jest bardzo interesująca.

Brodnica

ul. Lidzbarska 2, 87-300

tel: (56) 697 01 48

info@doko.pl

Firma powstała w 1998 roku pod nazwą „ELEKTRYK” jako niewielka hurtownia elektryczna w Brodnicy przy ulicy Ceglanej 16. Z końcem 2001 roku hurtownia znacząco się rozrosła, dzięki czemu dysponujemy stosunkowo dużą powierzchnią sklepową i magazynową jak na lokalne uwarunkowania. W 2004 roku zakupiony został budynek o znacznej powierzchni składający się z dwóch poziomów na ulicy Lidzbarskiej 2. W strategii firmy najważniejsi są ludzie. Jesteśmy profesjonalistami otwartymi na potrzeby Klientów. Partnerstwo to najważniejsza cecha naszych kontaktów z Klientami i dostawcami. Nasi pracownicy udzielają fachowej informacji technicznej, promują nowości i doradzają. Szanujemy konkurencję, ale dokładamy wszelkich starań by wciąż zwiększać nasz udział na rynku.

Marki

ul. Moniuszki 2, 05-270

tel: (22) 468 05 17

sklep@solarne.info

Firma Komputery SONET została założona w 1995 roku. W początkowym okresie firma zajmowała się obsługą informatyczną firm i dostawami sprzętu komputerowego. Obecnie skupiamy się na działalności handlowej w zakresie m.in. rozwiązań wykorzystujących energię słoneczną. Jest to stosunkowo nowy dział naszej działalności (od stycznia 2017r) lecz dynamicznie rozwijający się. Oferujemy wiele unikalnych i nietypowych rozwiązań skierowanych głównie do klientów indywidualnych. Nasze zestawy solarne są przystosowane do samodzielnego montażu i nie wymagają specjalistycznej wiedzy i uprawnień.

Instalatorzy

IdeaPV Sp. z o.o.

www.ideapv.pl/kontakt

zielona-energia.com Klimczyk

Fonfara Sp. J.Idea

www.zielona-energia.com/kontakt

Elektron Paweł Góralczyk

www.elektronpv.pl/kontakt

ECO-TEAM Sp. z o. o. Sp. k.

www.eco-team.pl/kontakt

Edison Energia Sp. z o.o.

www.edisonenergia.pl/kontakt