HOME BLOG NASZE PRODUKTY REALIZACJE ROZWIĄZANIA & DYSTRYBUCJA DO POBRANIA SZKOLENIA FAQ WIRTUALNE STOISKO MONITORING SKLEP

Współpraca z PVGroup.pl

Kolejny innowacyjny projekt liderów rynku Fotowoltaiki w Polsce Growatt i PVGroup.pl

W związku z pozytywnym odzewem jednego ze wspólnych projektów badawczych polegającym na analizie sprawności instalacji fotowoltaicznych montowanych przez klientów PVGroup.pl na terenie Polski, uruchomiliśmy kolejny projekt, który pozwoli zwiekszyć pomoc dla istniejących oraz nowych klientów firmy PVGroup.pl oraz Growatt. Nowy projekt przewiduje uruchomienie pełnej obsługi serwisowej instalacji opartych na inwerterach firmy Growatt przez 7 dni w tygodniu. Częścią tego projektu są też instalacje 50 KW + dla których uruchamiamy dodatkowy monitoring serwisowy firmy Growatt. Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem info@pvgroup.pl

Teraz innowacyjny serwis Growatt dostępny przez 7 dni w tygodniu.

„Nieraz klienci końcowi miewają problemy z najbardziej błahymi problemami technicznymi jak konfiguracja monitoringu czy choćby upewnienie się, że instalacja pracuje prawidłowo. Między innymi to zdecydowało o wydłużeniu działań naszego serwisu by każdy mógł cieszyć się w pełni działającą instalacją” – tak podsumowała podpisanie umowy serwisowej pomiędzy PV Group a Growatt, prezes zarządu Growatt Polska. Aktualnie usługa serwisu falowników Growatt w porozumieniu z PVGroup to najlepsza obsługa na rynkuprzez co falowniki Growatt są jednym z dwóch najbardziej popularnych falowników w Polsce.

Jesteś instalatorem który zapewnia najwyższą jakość ?

Rozumiemy że instalacja fotowoltaiczna pracuje 365 dni w roku , siedem dni w tygodniu a każdy dzień utracony przez uszkodzony system to są wymierne straty. Teraz dzięki współpracy PVGroup.pl oraz Growatt możesz zapewnić swoim klientom serwis przez cały tydzień. Siedem dni w tygodniu grupa profesjonalistów czeka na twój telefon. Nie zwlekaj i dołącz do grupy profesjonalistów czuwających nad sprawnością systemów przez 7 dni w tygodniu. Dalsze informacje znajdziesz pod adresem hurt@pvgroup.pl oraz info@growatt.pl

Aktualnie usługa serwisu falowników Growatt w porozumieniu z PVGroup to najlepsza obsługa na rynku przez co falowniki Growatt są jednym z dwóch najbardziej popularnych falowników w Polsce.

Wypowiedz serwisanta:

„Widzimy, że wydłużona usługa serwisowa w porozumieniu z PVGroup przynosi pozytywne efekty. Klienci dziękują nam za obsługę, która nie jest spotykana na Polskim rynku. Takie miłe słowa naprawdę potrafią zmotywować przez co jeszcze bardziej nam się chce!”

Kilka opinii klientów przekazane przez PVGroup.pl

„Dzięki sprawnej telefonicznie pomocy serwisu Growatt miałem możliwość zdalnego usunięcia usterki w moim falowniku. Sprawa została załatwiona w 15 minut i nie musiałem wysyłać falownika do serwisu.”

„Dziękuje firmie PVGroup.pl i Growatt za sprawna wymianę uszkodzonego falownika na nowy, cała operacja trwała 4 dni robocze, POLECAM”

Dane kontaktowe:

PVGroup.pl:
info@pvgroup.pl
Tel: 516 758 217

Serwis Growatt:
serwis@growatt.pl
Tel: 327 299 918