dystrybucja

Lider w branży inwerterów fotowoltaicznych
Logo mp solar

Ruda Śląska
ul.Kłodnicka 56E, 41-706
tel: +48 785 902 510
info@mpsolar.pl

MP Solar Group Sp. z o.o. od 2009 pracuje w branży fotowoltaicznej. Zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz montażem inwerterów Growatt oraz konstrukcji fotowoltaicznych. Doradza oraz pomaga w uzyskaniu dofinansowań na inwestycje. Opiekuje się klientem w ciągu całego procesu zakupu. Współpracuje z firmą Growatt od 2013 roku. Posiada masę zadowolonych klientów. Zachęcamy do współpracy. www.mpsolar.pl


Logo zenit

Złotów
ul. Górzna 113
tel: 690 314 567
zenit690@wp.pl

Firma Zenit powstała w 2014 rozpoczynając swoją działalność na terenie Polski oraz Niemiec. Prężnie rozwijana, z dużym potencjałem firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem inwerterów Growatt na terenie Polski Północnej. Posiada profesjonalne zaplecze narzędziowe pozwalające sprawnie oraz bezproblemowo wykonywać montaże na terenie całej Polski. W swoim dorobku posiada realizacje dużych instalacji fotowoltaicznych oraz mniejszych domowych inwestycji. Zapraszamy do kontaku.


Logo bz proenergy

Nowa Wieś Lęborska
ul. Kębłowska 7
tel: 508 967 669
bgproenergy@wp.pl

B&Z PROENERGY sc to firma specjalizująca się w doradztwie, projektowaniu oraz budowie instalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę na każdym kroku współpracy, rozpoczynając ją od analizy potrzeb Klienta poprzez przygotowanie projektu instalacji po efekt końcowy, którą jest usługa montażu wraz z serwisem i obsługą pogwarancyjną. W imieniu Klienta dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji fotowoltaicznej we właściwych instytucjach (np. w zakładach energetycznych) Na życzenie Klienta dodatkowo monitorujemy programy dofinansowań RPO, WFOŚ oraz przygotowujemy dokumentację do wniosków mających na celu pozyskanie dotacji. Naszą największą wartością są ludzie, dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu i prawdziwej pasji jaką są odnawialne źródła energii, którzy zrealizują dla Państwa każdy projekt.