HOME BLOG NASZE PRODUKTY REALIZACJE ROZWIĄZANIA & DYSTRYBUCJA DO POBRANIA SZKOLENIA ZESPÓŁ KALKULATOR HYBRYD FAQ WIRTUALNE STOISKO MONITORING SKLEP

Falowniki fotowoltaiczne Growatt – serce Twojej instalacji PV!

Falowniki fotowoltaiczne Growatt – o firmie

Falowniki marki Growatt to gwarancja wysokiej wydajności oraz bezpieczeństwa!

Firma Growatt New Enery posiada silną i stabilną pozycję na rynku zarówno światowym, jak i europejskim. Niezmiennie zajmuje ona pierwsze miejsce w Azji pod względem ilości zamontowanych falowników w segmencie instalacji dla użytkowników prywatnych. Ponadto na rynku światowym od kilku lat znajduje się w TOP 3. Growatt na przestrzeni swojej działalności na rynku falowników fotowoltaicznych stał się pionierem w technologii bezpieczeństwa i diagnostyki.  Jednocześnie bardzo ważna jest profesjonalna, pełna obsługa klientów i troska o komfort życia przyszłych pokoleń. Rzetelna obsługa serwisowa, świadczona przez firmę MP Solar z siedzibą w Rudzie Śląskiej w Polsce, która jest jedynym oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem Growatta w naszym kraju w wielu przypadkach okazuje się czynnikiem decydującym w wyborze falownika przez klienta końcowego.

 

 

Falowniki fotowoltaiczne Growatt – przegląd asortymentu

Marka Growatt największy nacisk kładzie na niezawodność, pewność i długowieczność oferowanych produktów. Dzięki tym wartościom Growatt może się pochwalić awaryjnością falowników fotowoltaicznych na poziomie zaledwie 0,54%. Taki wynik można uzyskać jedynie dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy komponentów. Posiadane certyfikaty, spełnione wymagania europejskich przepisów branżowych, znak CE i przede wszystkim ponad 10-letnia obecność na rynku stanowią silne atuty pomagające w walce o dominację także na europejskim rynku. Głównym celem marki Growatt jest ciągłe wprowadzanie nowych, a co za tym idzie coraz bardziej wydajnych rozwiązań energetycznych dla odbiorców na całym świecie.

Growatt ma za cel trafiać do każdego segmentu, zaczynając od małych mikroinstalacji, kończąc na dużych farmach fotowoltaicznych.

Właśnie dlatego Growatt wprowadził na rynek nowe rozwiązania falowników fotowoltaicznych dla jednofazowych oraz trójfazowych, domowych instalacji. Nie zapomniano również o falownikach przemysłowych, ponieważ doczekały się one także swoich zastępców.

Mówimy tutaj o inwerterach fotowoltaicznych należących do serii X. W ich skład wchodzą modele:

 

Podsumowując, nowa generacja inwerterów świadczy o dużej uwadze, jaką producent poświęca osobom, chcącym zamontować mikroinstalację fotowoltaiczną na dachu swojego domu.

Co charakteryzuje falowniki fotowoltaiczne Growatt?

  • Znikoma awaryjność produktu.
  • Zabezpieczenia AC/DC typu II, dzięki czemu zyskujesz ochronę przed uderzeniem pioruna. Jedynym modelem, który nie posiada tej opcji jest seria MIC.
  • Zabezpieczenia przed występowaniem łuku elektrycznego (AFCI) oraz przed usterkami spowodowanymi zużyciem materiału.
  • Nowoczesny i elegancki design.
  • Całkowicie spolszczona i łatwa w obsłudze aplikacja na telefon Growatt ShinePhone. Pozwala ona na monitorowanie oraz zarządzanie własną instalacją fotowoltaiczną. Dzięki temu możemy śledzić efekty pracy instalacji.
  • 4 warianty monitorowania pracy inwertera fotowoltaicznego: dongle WiFi / LAN / GPRS / monitoring radiowy.
  • Możliwość sprawdzenia parametrów pracy modułów fotowoltaicznych oraz sieci energetycznej. Wymagane do tego jednak jest przeszkolenie z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych.

 

falowniki-fotowoltaiczne-growatt-2

Dodatkowo zapraszamy na wirtualne zwiedzanie stoiska targowe Growatt, dzięki któremu można poczuć się jak na prawdziwych targach.

https://targi.growatt.pl

 

Zdalny system serwisowy OSS z aplikacją Growatt ShinePhone

Firmy instalatorskie już od dłuższego czasu doceniają zaawansowany system serwisowy OSS, ponieważ umożliwia wykonywanie zdalnego serwisu, co pozwala zniwelować koszty dojazdu do klientów. Zauważyć trzeba, iż możliwość ciągłego, zdalnego monitorowania instalacji za pomocą aplikacji na telefonie to już standard. Aplikacja do nadzoru pracy falownika o nazwie Growatt ShinePhone chwalona jest przez Klientów za swoją przejrzystość oraz intuicyjność. Dostępne są 4 warianty połączeń urządzeń monitorujących: WiFi / LAN/ GPRS / monitoring radiowy.

 

falowniki-fotowoltaiczne-growatt-4 falowniki-fotowoltaiczne-growatt-2

 

Polski serwis

W Rudzie Śląskiej przy ulicy Kłodnickiej 56E znajduje się również serwis inwerterów fotowoltaicznych. Ważnym aspektem jest, iż w  jego skład wchodzą wykwalifikowani specjaliści posiadający minimum 5-letnie doświadczenie w elektryce i energetyce. Czuwają oni nad poprawnym funkcjonowaniem ponad 1 000 000 instalacji podłączonych globalnie do serwera Growatt. Ponadto jako jedyna firma na rynku PV zapewniamy obsługę działu technicznego od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-20. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu oraz drogą mailową.

Niezwykle istotną informacją jest fakt, iż średni czas reakcji naszego serwisu wynosi 8 minut, co stanowi najlepszy wynik w branży.

Dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość usług!