HOME BLOG NASZE PRODUKTY REALIZACJE ROZWIĄZANIA & DYSTRYBUCJA DO POBRANIA SZKOLENIA ZESPÓŁ KALKULATOR HYBRYD FAQ WIRTUALNE STOISKO MONITORING SKLEP

Przenośna stacja ładowania Growatt Infinity 1500

Przenośna stacja zasilania Growatt Infinity 1500 to nic innego, jak generator zasilany litowojonowymi akumulatorami NMC, wyposażony w gniazda: 2 x USB-A, 2 x Quick charge 3.0, 2 x USB-C PD, 1 x wejście na ładowarkę samochodową, 4 x AC, 1 x ładowanie bezprzewodowe. Urządzenie to pozwala na podtrzymywanie pracy urządzeń elektronicznych lub ich pełne naładowanie. Idealnie sprawdzi się podczas aktywności na świeżym powietrzu, a także w razie braku zasilania, do podtrzymania pracy urządzeń w domu. W przeciwieństwo do generatora diesla, Infinity 1500 jest znacznie cichsze, bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla środowiska.

Przenośna stacja ładowania zdobyła w 2022 roku nagrodę Red Dot Product Design Award.

Dzięki imponującej pojemności 1512Wh i potężnej mocy wyjściowej 2000W możemy teraz bez obaw zasilać szeroką gamę urządzeń elektrycznych o dużej mocy. Co ważne, do Infinity 1500 mamy możliwość podłączenia ich aż 12! Ponadto wszystkie przenośne elektrownie Infinity 1500 obsługują funkcję szybkiego ładowania. Dzięki niej naładowanie urządzenia od 0% do 80% poprzez gniazdo AC zajmuje mniej niż jedną godzinę. Oprócz tego doskonale sprawdza się również przy ładowaniu za pomocą paneli słonecznych, które można podłączyć do stacji zasilania Growatt i ładować w ciągu 2,5 godziny dzięki mocy wejściowej do 800W.

Bezpieczeństwo i stabilność

Zaawansowane technologicznie ogniwa bateryjne oraz BMS zapewniają przenośnym stacjom ładowania Growatt bezpieczeństwo i stabilność. Niezależnie od temperatury otoczenia możemy liczyć na bezproblemowe użytkowanie. Infinity 1500 wyposażony jest w wiodący w branży system zarządzania bateriami (BMS). Posiada on wiele zabezpieczeń, dzięki czemu mamy gwarancję bezpiecznego użytkowania baterii.

UPS

Infinity 1500 obsługuje funkcję Uninterruptible Power Supply (UPS), którego czas przełączenia wynosi nie więcej niż 20ms. Dlatego też nie musisz obawiać się, że urządzenia podłączenia do stacji ładowania Growatt niespodziewanie wyłączą się ze względu na niestabilne zasilanie z sieci.

Przenośne moduły fotowoltaiczne kompatybilne z Infinity 1500

Growatt oferuje różne opcje modułów fotowoltaicznych do generowania energii elektrycznej z energii słonecznej. Są one niezawodnym i ekonomicznym źródłem energii do ładowania laptopa, drona, wiertarki elektrycznej i innych tego typu urządzeń. Ponadto w zestawie znajdziemy również składaną konstrukcję, która sprawia, że możemy przemieścić się z modułami bez najmniejszego problemu. Growatt posiada w ofercie zestawy modułów o dwóch mocach: 100W oraz 200W.

Przenośna stacja zasilania Growatt Infinity 1500 dostępna jest na
naszej stronie sklep.growatt.pl