HOME BLOG NASZE PRODUKTY REALIZACJE ROZWIĄZANIA & DYSTRYBUCJA DO POBRANIA SZKOLENIA ZESPÓŁ KALKULATOR HYBRYD FAQ WIRTUALNE STOISKO MONITORING SKLEP

Falowniki Off-Grid Growatt SPF 3500ES / 5000ES

Growatt dostarcza rozwiązania off-grid, które możemy rozbudowywać od 3kW do 30kW. Systemy te mogą wykorzystywać wiele źródeł energii, takich jak agregat prądotwórczy, energia słoneczna, sieć energetyczna czy energia zgromadzona w akumulatorach. Jest to idealne rozwiązanie dla domowych zastosowań oraz takich, gdzie dostęp do sieci energetycznej jest ograniczony lub nie ma go w ogóle.

Falowniki serii off-grid Growatt SPF ES mogą przełączać się między trzema różnymi trybami pracy w zależności od scenariusza, aby zoptymalizować zużycie energii i zaspokoić Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną:

 • Tryb SUB: Priorytetem zasilania odbiorników jest energia słoneczna, a następnie energia z sieci. Baterie będą dostarczać zasilania jako ostatnie.
 • Tryb SBU: Odbiorniki zasilane są energią słoneczną oraz akumulatorami. Energia z sieci jest ostatnią opcją. Ma to na celu zminimalizowanie kosztów.
 • Tryb UTI: W godzinach poza szczytem energetycznym system może automatycznie ładować akumulatory energią z sieci, ze względu na niższe ceny.

SPF

 

Cechy charakterystyczne:

 1. Współczynnik mocy 1.0.
 2. Sterownik ładowania MPPT.
 3. Napięcie ładowania PV aż do do 430VDC.
 4. Monitoring zdalny WiFi/GPRS (Shine WiFi-F/Shine GPRS-F).
 5. Kompatybilny z generatorami prądu.
 6. Możliwość pracy równoległej.
 7. Oprócz baterii Growatt ARK-2.5L-A1 współpracuje również z bateriami litowymi oraz żelazowymi 48V.
 8. Możliwość pracy z baterią oraz bez.
 9. Regulowany czas i zakres ładowania
 10. Funkcja balansowania ładowania.
 11. Trzy tryby pracy falownika: SUB, SBU, UTI.
 12. 2 lata gwarancji.

Falowniki Off-Grid Growatt SPF 3500/5000ES dostępne są na naszej stronie sklep.growatt.pl